1 / 2
AMD - AM2+ AM3 :: Phenom ll x4 - 955 125w, Athlon II x3 450
800 МКД
Цената е фиксна
28.05.2023 01:31

Штип / Штип

Процесори :: Procesori
Phenom ll x4 - 955 125w procesor - 1100 ден.
Athlon II x3 - 450 95w procesor - 800 ден.

🚛 Праќам по карго.

✅ Процесорите се стрес тестирани и работат перфектно.

📌 Доколку ви треба процесор за LGA 775 прегледајте го огласот на следниов линк :: http://bit.ly/3Yr4JgJ

📌 Доколку ви треба процесор за LGA 1155 прегледајте го огласот на следниов линк :: https://bit.ly/PLGA1155

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Се продава од:

Иван
Потврден огласувач
075/389-308
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам