возачи
2.600 €
Цената не е фиксна
20.09.2022 08:51

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол :

Машко

Образование:

Основно + Професија

Возачка дозвола:

Немам

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Poradi zgolemen obem na rabota se baraat vozaci so E kategorija vo Ceska ,plata od 2600-3000 evra moze i so makedonski pasos....site zainteresirani moze da se javat na viber +389 78/270-696 na WhatsApp +420 601 594 831

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Маја
Потврден огласувач
070505939
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам