1 / 1
Се продава нива во Ратае/Жилче
10 €
05.11.2022 10:37

Теарце / Тетово

Квадратура:

1589 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава нива со Ратае 1589м2 нивата се наоѓа до каналот на 500м од главниот пат Лешок/Жилче има пат од две страни до самата нива
Инфо на тел само на вибер
071 921 439

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

XxX
Tetovo
Потврден огласувач
(***)
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам