Se baraat opsti rabotnici i majstori za gradeznistvo
1 МКД
20.09.2022 09:30

Битола / Битола

Категорија:

Градежништво, Архитектура

Пол :

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Za betonski raboti i montaza na paver elementi

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
072247355
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам