ВРАБОТУВАМЕ оператор на машина за печатење
1 МКД
20.09.2022 10:01

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Категорија:

Општи работни места

Пол :

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Отворено работно место во печатница за печатар на глексо машина и машина за топол печат. Предност со искуство, информации на 078 289 522, office@deko.com.mk

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од: Претпријатие

ДЕКО ИНК
Потврден огласувач
022700920
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам