1 / 4
Zenski kozni cizmi-ALPINA
По Договор
26.05.2023 14:37

Велес / Велес

Tип на обувки:

Чизми

Големина:

40

Боја:

Кафена

Se prodavaat kafeni kozni cizmi na ALPINA,poradi pogresen broj.
Vo odlicna sostojba,noseni mnogu malku.
Prakam po kargo

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
078205120(viber)
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам