1 / 6
Gigabyte GTX 770 GDDR5-2GB
4.000 МКД
Цената е фиксна
20.09.2022 11:21

Чаир / Скопје

Se prodava gtx 770 vo odlicna sostojba koristena za light gaming moze zamena...

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Графички картички и друго

Се продава / Можна е замена од:

Agon
Потврден огласувач
071716875
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам