1 / 7
Количка
4.500 МКД
20.09.2022 12:10

Битола / Битола

Количката е скоро нова,многу малку користена.Има и транспортер

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Се продава од:

Daniela
Потврден огласувач
075841665
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам