1 / 7
Продавам FIAT BRAVO
3.900 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.03.2023 13:03

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Fiat

Модел:

Bravo

Година:

2007

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Продавам FIAT BRAVO, регистрирано до 25.01.2024. Во возна состојба. Има вградено атестиран плински уред
Цена 3900 евра
Инфо: 070-815-700 Милан

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Milan
Потврден огласувач
070815700
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам