1 / 3
Трпезариска маса и столици
800 €
20.09.2022 13:01

Ресен

Трпезариска маса со комплет 6 столици во одлична состојба !! - Село Царевдвор!

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Се продава од:

Елка
Потврден огласувач
076489447
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам