1 / 3
Fiokar
5.500 МКД
17.11.2022 09:24

Битола / Битола

Prodavam skoro nov fiokar. Fiokarot se prodava poradi preselba
Sirina 80 dlabocina 48 visina 100

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Комоди

Се продава од:

jovan
Потврден огласувач
076873979
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам