1 / 2
Agregat
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.01.2023 08:01

Куманово / Куманово

Agregat donesen od Svajcarija nov ne koristen 2.5KW

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

CH -alati
Потврден огласувач
078545447
Испрати Е-маил до огласувачот

Pila za cirkular

50 €

Kompresor

2 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам