1 / 4
Samsung Curved Widescreen Monitor 34''
32.000 МКД
20.09.2022 14:04

Карпош / Скопје

Se prodava monitor koristen eden mesec.
Kupen od NEPTUN 93,000 denari pred edna godina.

1500R Curvature 34” Widescreen Monitor
Quantum dot technology supporting sRGB 125%
21:9 aspect ratio
100h Hz Screen Refresh Rate & 4ms Response Time
Tilt: Has up : -14˚(±4˚) to 22˚(±4˚), Has down : -2˚(±4˚) to 34˚(±4˚)
Brightness is 300cd/m2
100 hertz

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Монитори

Се продава од:

Branislav
Потврден огласувач
077752958
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам