1 / 4
SE PRODAVAAT LESNICI SORTA NONCIONE
1 МКД
Цената е фиксна
09.10.2022 19:10

Скопје Центар / Скопје

Se prodavaat lesnici Sorta Noncione ne se industriski domasni se odgleduvani vo cisto ekolosko podracje vo selo Vrutok vo Gostivar imame pogolema kolicina povece info na tel. 075286206

Категорија: Храна и готвење / Kикирики, Oреви, бадеми, лешници

Се продава од:

Pink Premium
Потврден огласувач
00
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам