1 / 1
Се продава кревет 180*205 со гратис душек
9.000 МКД
20.09.2022 14:29

Карпош / Скопје

Креветот е изработен од штоф, има механизам за отварање и простор за складирање. Душек гратис. Купен од Шипад. Превозот е ваш. Цена 10.000 денари. 070793155

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Кревети

Се продава од:

Бети
Потврден огласувач
070793155
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам