1 / 7
SKODA FABIA 1.2TSI 63KW2015/2014 NOV UVOZ SVAJCARIJA
6.499 €
6.690 €
27.11.2022 12:57

Битола / Битола

Марка:

Skoda

Модел:

Fabia

Година:

2015

Гориво:

Бензин

Километри:

120000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

63 kw / 86 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

- SKODA FABIA 1.2TSI GOLF 7 MOTOR SO REBRAST KAIS, 4 CILINDRI 63kw (86ks)
- UVEZENA OD SVAJCARIJA OD EDEN SOPSTVENIK 130XXX KM
- NOVI SERVISI, NOVI GUMI TOP KOLA
- POSEDUVA SERVISNA KNIGA NA OVLASTEN SKODA-SERVIS
- KOMPLET 2 KLUCA
-KOMPLETNA OPREMA-ISPRAVNA KLIMA
- FUNKCIONIRA TOTALNO VO SE,VOZI KAKO NOVA KOLA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

...
Bitola
Потврден огласувач
075665081
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам