1 / 9
Se izdava stan na podolg period
200 €
Цената е фиксна
15.11.2022 08:14

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

55 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2008

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

ул. Славеј Планина

071 840 655 Виолета

Се издава стан од 55 м2 на подолг временски период комплетно наместен, на одлична локација и во одлична состојба.
По договор.

071 840 655 Виолета

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Goce
Потврден огласувач
070304898
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам