1 / 1
deloven prostor kaj UZUS
2 €
29.09.2022 18:52

Велес / Велес

Квадратура:

220 m²

Се издава деловен простор, магацински простор на приземје во индустриска зона УЗУС кај телевизија Здравкин со површина од 220 м2

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Магацини

Се продава од:

Blagoj
Потврден огласувач
072618777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам