1 / 7
Продавам чистокрвни златни ретривери
1 €
Цената не е фиксна
08.10.2022 13:51

Делчево / Делчево

Состојба на предмет
Нов

Се продаваат чистокрвни златни ретривери стари 42 дена.
Прочистени од внатрешни паразити и вакцинирани.

Телефон за контакт 075 525 144 или 071 279 573.😊

Категорија: Останато

Се продава од:

Sara Stanoevska
Потврден огласувач
75525144
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам