1 / 12
Izberete si AV Receiver
1 €
19.11.2022 09:33

Кисела Вода / Скопје

Испраќам по карго    

Denon AVR-1713................9000 den.
Sony STR-DB940 QS....prodaden.
Pioneer VSX-609RDS....5500 den.
Pioneer VSX-415................5500 den.
Denon AVR-3312..............15000 den.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

Predrag
Потврден огласувач
070402215
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам