1 / 7
PRODAVAM STAN VO OHRID!!
98.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.12.2022 12:41

Охрид / Охрид

Број на соби:

3

Квадратура:

90 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

1985

Број на балкони:

Тераса + 2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Bulevar Turisticka 50

STANOT E VO STROG CENTAR NA OHRID, KRUZNO OHRIDSKA BANKA, SKALESTA ZGRADA!!!

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Иво
Потврден огласувач
078416151
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам