1 / 5
YAMAHA TDM 900
4.500 €
03.12.2022 16:10

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Yamaha

Вид:

Туринг

Година:

2006

Модел:

TDM 900

Километри:

35000

Odlicna sostojba bez nikakvi vlozuvanja.novi -zapcanici,lanec akumulator servis ulje,gumi,semerinzi vo prednica i ulje,nov kofer,nov visok vizir, motorot e top.Moze zamena za avtomobil.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

Zoran
Потврден огласувач
70271759
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам