1 / 12
СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА ПОД ВОДОВОД СО ОДОБРЕНИЕ И ПЛАН
20 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.10.2022 11:20

Битола / Битола

Квадратура:

3000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

"CENTAR MARK" Агенција за недвижности 070360520

Се продава градежно земјиште веднаш под "Водовод" Цела или поделена

25EUR / m²

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

Centar Mark - Real Estate
Bitola
Потврден огласувач
070360520
Испрати Е-маил до огласувачот

СЕ ПРОДАВА НИВА НА САМ ПАТ НАСПРОТИ S/N

456789 €

СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ - НИВА ВО Г. ДУПЕНИ - РЕСЕН

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам