1 / 5
Izdavam garsonjera vo daljan
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.11.2022 12:24

Охрид / Охрид

Број на соби:

1

Квадратура:

30 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2000

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Se izdava garsonjera vo daljan Moze I za podolgo garsonjera E namestena I se naogja prv red do ezero

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Ljupco
Потврден огласувач
078474724
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам