СМЕТКОВОДИТЕЛ БАРА РАБОТА
100 €
01.11.2022 13:55

Гази Баба / Скопје

Категорија:

Книговодство, Банкарство, Економија

Пол:

Женско

Образование:

ВСС-VII Степен

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Многу добро

Сметководител со солидно работно искуство во финансиско и материјално сметководство и јавни набавки бара СЕРИОЗНА работа. Ве молам само СЕРИОЗНИ понуди. Контакт во порака

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

XXXXXX
Потврден огласувач
........
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам