1 / 4
Продавам дехидратор за сушење овошје,погоден-сурова исхрана
2.500 МКД
20.09.2022 19:27

Ѓорче Петров / Скопје

Купен пред 4 години, а користен само првата година.
Може да се дехидрира на температура од 35-70 степени.
Може да се темпира времето на сушење.
Прекрасен за сушење на овошје, зеленчук и разни рецепти за суров леб и сурови колачи.
Одлична марка- Gorenje
Прекрасно работи исто како кога го купив...

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Готвачи на пареа

Се продава од:

Луиза
Потврден огласувач
076510416
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам