1 / 10
Votec VMs
1.270 €
Цената не е фиксна
26.11.2022 13:23

Струмица / Струмица

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

27 "

Големина на рам:

20 "

MTB Votec VMs
гуми 27.5” тубелес
рам големина XL
опрема Shimano XT \ XLS
амортизери преден/заден RockShox
Васко 070/563-855

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Васко Зиламов
Потврден огласувач
070563855
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам