1 / 2
Ipad mini 2
130 €
22.09.2022 07:12

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Apple

Големина на екранот:

8" инчи

Во одлична состојба.

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

bobi
Потврден огласувач
071212228
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам