1 / 5
Elektricen skuter
1.000 €
Цената е фиксна
20.09.2022 20:47

Дебар / Дебар

Prodavam motor na struja.
2019 prv gazda.
Orginaln baterija i polnac

Категорија: Моторни Возила / Електрични скутери

Се продава од:

Anes
Потврден огласувач
077711222
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам