1 / 6
XFX 580 8 gb
6.000 МКД
29.09.2022 19:09

Скопје Центар / Скопје

Супер зачувана со фабрички биос, здрави кулери, нема проблем со температури и слично.

цена 6000ден фиксно

077 638 126

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Графички картички и друго

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
077638126
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам