1 / 2
se prodavaat tri nivi
По Договор
18.11.2022 21:38

Свети Николе / Свети Николе

Квадратура:

18000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

SE PRODAVAAT TRI NIVI VO ATAR NA SVETI NIKOLE S. AMZABEGOVO MNOGU POVOLNO VE MOLAM VRTETE NA OVOJ BROJ 078292666 IVANA ...POSLE 16 CASOT................
KP.BROJ 2903, 1152,1615. AMZABEGOVO VON GRAD

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

ljupco
Потврден огласувач
075488672
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам