1 / 7
Apartman
400 €
05.10.2022 13:00

Битола / Битола

Број на соби:

2

Квадратура:

40 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во куќа

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Адреса:

Solunska 240 - Bitola ( Kamen most )

Se izdava apartman vo centarot na gradot, na Kamen most.
Za podetalni informacii kontaktirajte ne !!!

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од: Претпријатие

E-apartmani
Потврден огласувач
38975335500
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам