1 / 2
detski velosiped
1.500 МКД
2.000 МКД
21.01.2023 13:32

Автокоманда / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Женски

Големина на тркало:

12 "

Големина на рам:

14 "

se prodava detski velosiped mnogu socuvan

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

xxxx
Потврден огласувач
076933861
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам