1 / 9
Seat Leon 1.9 2006 godina
4.900 €
20.09.2022 23:17

Велес / Велес

Марка:

Seat

Модел:

Leon

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Seat Leon 1.9 2006 godina dizel registrirana do 26.04.2023 godina euro 4 so 77kw zatemneti zadni stakla tempomat napraven golem i mal servis pali vozi

Kontakt telefon : 076706680

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
076706680
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам