1 / 7
Gumi 215 65 16 Nexen Letni Ekstra
200 €
Цената е фиксна
Денес 09:22

Велес / Велес

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

215

Висина:

65

Дијаметар:

16

Se prodavaat cetiri gumi 215 65 16 letni Nexen cetiri isti 2020 god. vozeni 500 km se poznava na samite sliki. edna nova e 7000 denari
Cena za site cetiri 200 evra
Tel: 071682777
Vulkanizer Joco Saramzalino
Moznost za montaza i balansiranje prakame i po kargo

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
071682777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам