Izdavam garazi/garaza/magacin vo zgrada KUBUS
1 €
Цената е фиксна
23.11.2022 10:02

Штип / Штип

Квадратура:

25 m²

Izdavam dve garazi spoeni

Категорија: Недвижности / Гаражи

Се продава од:

PRODAVAM TRAKTORSKA PRIKOLICA/PRIKULICA
rustijanstevanovski@yahoo.com
Потврден огласувач
078-207-667
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам