1 / 4
Printer POLYPRINT DTG Принт на мајци
По Договор
03.11.2022 20:02

Штип / Штип

POLYPRINT texjet plus dtg со бела боја директен принтер за текстил мах 420х600мм.
-CMYK, White
-Пред еден месец е направен сервис, нова глава, нов ink sistem, буквално нов принтер

-Додатни плочи за принт
-Со машината има и машина за DTG Pretreat Machine за интезивен принт на темни/црни мајци

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Печатење и Фотокопирање / Хартија

Се продава од:

Roland
Потврден огласувач
070257357
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам