1 / 3
30 stolici
10.000 МКД
Цената е фиксна
01.11.2022 21:36

Охрид / Охрид

30 stolici za nadvor, se prodavaat samo komplet, 333denari od stolce.

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Столици

Се продава од:

...
Потврден огласувач
+38974244159
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам