1 / 2
Akvarium 140 x 40 x 40 so filter pumpa
9.000 МКД
15.10.2022 12:40

Охрид / Охрид

Akvarium dolzina 140 x visina 40 x shirina 30, so filter pumpa edna godina stari.

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Предмети од стакло

Се продава од:

...
Потврден огласувач
+38974244159
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам