1 / 1
ES-TE3000 виткачка на планови
По Договор
03.11.2022 20:02

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

ES-TE3000 виткачка на планови за архитектонски студија max ширина 91.44cm, должина неограничена
***НОВ СО ГАРАНЦИЈА***

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Печатење и Фотокопирање / Хартија

Се продава од:

Roland
Потврден огласувач
070257357
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам