1 / 8
Nepovtorliva ponuda za stan vo Ohrid vo Sajceski agencija
58.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.10.2022 13:00

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

55 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2007

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Ul. Sirma Vojvoda Ohrid

Se prodava stan vo Ohrid na ul. Sirma Vojvoda vo extra sostojba namesten vo celost...
Stanot raspolaga so dnevna,spalna, kupatilo i balkon so povrsina od 55m² i jugoistocno orientiran..
Cena 58.000eur.
Za poveke info

077/703-727
077/969-012

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Marija
Потврден огласувач
077/815-161
Испрати Е-маил до огласувачот

*SAJCESKI* Stan na ul.Pitu Guli

55000 €

*SAJCESKI* Garsonjera vo Centar

38000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам