1 / 3
Bandasi Felni 17 ki
300 €
18.11.2022 10:20

Струга / Струга

Bandasi Felni i gumi vo odlicna sostojba 235/45ZR17
Tel za kontakt 077/612-257(viber)

Категорија: Моторни Возила / Останато

Се продава од:

Valentin
Потврден огласувач
77612257
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам