1 / 5
Кaфе бар "SECTOR6" има потреба од Келнерки
1 €
14.11.2022 12:13

Скопје Центар / Скопје

Категорија:

Туризам и угостителство

Пол :

Женско

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Не е важно

Кафе бар "SECTOR6" со локација во центарот на старата Скопска Чаршија има потреба од келнерки со или БЕЗ работно искуство.

https://www.instagram.com/sector6coffee/

Инфо. - 075-249-546

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

SECTOR6
Самоилова, Скопје 1000
Потврден огласувач
075-249-546
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам