1 / 2
СЕ ПРОДАВА ЗЕМЈИШТЕ ПОКРАЈ АВТОПАТОТ ПРЕД ГЕВГЕЛИЈА
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.09.2022 13:19

Гевгелија / Гевгелија

Квадратура:

5767 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

СЕ ПРОДАВА ЗЕМЈИШТЕ ОД 5767 м2.
Се наоѓа од десната страна на автопатот спроти с.Прдејци, Гевгелија. Земјиштето е плодно и е на многу погодна локација.
Цена по договор.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

АНТИГОНА
Потврден огласувач
38978444366
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам