1 / 1
ARTRAKTIVEN PLAC VO BARDOVCI
85 €
28.11.2022 12:56

Карпош / Скопје

Квадратура:

1710 m²

Тип на земјиште:

Градежно

35199-BARDOVCI-pod Rezidenciite, se prodavaat 4 parceli koi formiraat edna parcela od vk. 1.710 m2, so resen plan – markici za 5 semejni kukji po DUP, idealno za 2 kukji so 850 m2 dvor, cena – 85 evra/m2


kontakt: 02/3082-515, 078/404-900

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

FLOKS Agencija za nedviznosti i Drustvo za procena
Bul.M.T.Gologanov 98/1-12 (Kompleks Grand Prestiz do Alumina) Skopje
Потврден огласувач
3082-515
078/404-900
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам