ХИГЕНИЧАРКИ,ПАКУВАЧИ НА РОБА,ОПШТИ РАБОТНИЦИ
20.000 МКД
21.09.2022 13:25

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Категорија:

Производство, Индустриски професии

Пол :

Женско

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Месна индустрија Никси Дооел со седиште на ул.75 бр.8 нас.Карпош Куманово , поради зголемен обем на работа има потреба од вработување на хигеничарки , пакувачи на роба , општи работници .
Се работи во две смени ,ПЛАТА 20 000 денари, сопствен превоз , платена храна .За сите подетелни информаци може да јавите на 078/314-017 или да дојдете во просторите на Никси Дооел.

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се бара од:

Маја
Потврден огласувач
070505939
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам