1 / 4
Prodavam novi kozni cizmi br 37 - DERMAL
3.000 МКД
16.05.2023 06:12

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Tип на обувки:

Чизми

Големина:

37

Боја:

Црна

Cizmite se unisex

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

GORDANA
Потврден огласувач
072231720
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам