1 / 3
Сако/Кустум (Sako/Kustum) НОВ/NOV
500 МКД
14.01.2023 23:08

Аеродром / Скопје

Tип на облека:

Костуми

Големина:

56

Боја:

Кафена

Сакото е постаро но сеуште во добра/носива состојба. Купено е околу 7000 ден. пред многу години ное е од колекција која што е наменета за Европски пазар.

Сеуште би го носел затоа што е многу квалитетно и модерно (струкирано) и добро сочувано но го продавам затоа што ми е веќе мало.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

Zivko
Потврден огласувач
075908741
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам