1 / 4
Farovi za passat b6
5.500 МКД
06.10.2022 13:00

Неготино / Неготино

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Жолта

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Farovi za passat b6 original Valeo 071 350 080 bojce

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ilija
Потврден огласувач
075608485
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам