drva дрва за огрев/ овошкови дрва
3.500 МКД
21.09.2022 15:27

Охрид / Охрид

се продаваат дрва за огрев од овошкови стебла и други видови дрва погодни за горење и огрев. Во цената е вклучен и превоз - .3 500 кубик

Категорија: Останато

Се продава од:

georgija
Потврден огласувач
078281658
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам